Answer :
Answer:
13 oz for 2.59 (im pretty sure)
Step-by-step explanation:
13 divided by 2.59 means every 5.01393 ounce it costs 1$. and from there you just find how many ounces compared to dollars.
Answer:
13 oz for 2.59 (im pretty sure)
Step-by-step explanation:
13 divided by 2.59 means every 5.01393 ounce it costs 1$. and from there you just find how many ounces compared to dollars.