Middle School

_______________________
| Item | Cost |
|-----------------|---------------------|
| Pickles | $0.20 per oz. |
| Bread | $0.75 per loaf |
| Coffee | $2.05 per pound |
-------------------------

Darryl places an order for 128 ounces of pickles, 24 loaves of bread, and 25 pounds of coffee. What is the total cost of the order?